MEZUN BİLGİ FORMU

 

Değerli mezunumuz,
 

Bu formda yer alan bilgiler, herhangi bir kişi ya da kurumla paylaşılmayacaktır. Bu bilgilerin talep edilme amacı mezunlara yönelik yürütülmekte olan istihdam çalışmaları ve sosyal etkinlikler hakkında bilgi vermek ve üniversitemiz ile siz mezunlarımız arasında doğabilecek iletişim gereksinimleri sırasında sizlerle zamanında ve doğru kanal üzerinden irtibata geçebilmektir.
 

*TC kimlik numaranız sistemde mükerrer kayıtları önlemek ve gerçek dışı kullanıcı kayıtlarını elemek amacıyla bir denetleme aracı olarak kullanılmaktadır. Mezuniyet sonrası bilgilerinize erişim açısından öğrenci numaralarınız yerine TC kimlik numarası kullanılmaktadır.
 

**İş yeri bilgileriniz mezuniyet sonrası istihdam oranları hakkında hazırlanan raporlarda gerekli olan verileri sağlamak ve doğabilecek istihdam olanakları sırasında sizlerle iletişime geçebilmek için istenmekte olup, bu kanallar aracılığıyla sizinle iletişim kurulmayacak; bu bilgiler üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacaktır

 

*** İşveren e-posta adresi Fakültelerimiz tarafından yürütülmekte olan akreditasyon çalışmaları için gerekli verilerin bir parçası olan işveren anketinin ulaştırılması amacıyla talep edilmektedir. Bu konu dışında herhangi bir nedenle kullanılmayacaktır. 

 

AD
SOYAD
TC KİMLİK NO *
CİNSİYET
DOĞUM TARİHİ
EV TELEFONU
CEP TELEFONU
İŞ TELEFONU
E POSTA
ADRES
MEZUN OLUNAN FAKÜLTE
MEZUN OLUNAN BÖLÜM
GİRİŞ YILI
MEZUNİYET YILI
MEZUNİYET NOTU
Y.LİSANS-DOKTORA
OKUL
ENSTİTÜ
ÇALIŞTIĞI FİRMA **
GÖREVİ
SEKTÖR
BU İŞ YERİNDE KAÇ YILDIR ÇALIŞIYORSUNUZ
MEZUNİYET SONRASI İŞ BULMA SÜRECİ
Çalışmıyorum
Atılım Üniversitesi Mezunlar Derneği’ne Üye misiniz?
Atılım Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin avantajları ve üyelik işlemleri hakkında size bilgi vermesini ister misiniz?
İŞVEREN E POSTA ADRESİ ***