Anvato/Alyo Yazilim Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. Yazılım Elemanları Arıyor

Merkezi Amerika Silikon Vadisi'nde bulunan firmamızın ODTU Teknokent Silikon Blok'da bulunan ofisi için yeni iş arkadaşları arıyoruz.

Firmamız Amerika'daki en büyük medya şirketlerine dijital ortamdaki her turlu yayınları için çeşitli yazılım hizmetleri vermektedir. Aşağıda şirketimizle, çalışma alanımızla ve müşterilerimizle ilgili detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz sayfamızın linki bulunmakta. Dikkatle incelemenizi istiyoruz:

http://www.anvato.com/

Alyo adı altında dönemsel projeler değil sürekli müşterilerimiz için çalışmalar yürütüyoruz. Amerika'nın en büyük medya şirketleri ve kanallarına yazılım hizmeti veriyoruz, doğrudan Amerika'nın en büyük televizyon kanalları müşterilerimiz. Realtime software video encoding/streaming yapıyoruz. IOS/Android/Flash tabanlı video playerlar tasarlıyoruz. Web tabanlı media content management platformumuz var. Bu ürünler için çok çeşitli yazılım teknolojileri kullanıyoruz. Linux ve Mac sistemler üzerinde development çalışmalarımız var ve C, Java, Php, Swift, Javascrıpt gibi pek çok teknolojik dil kullanıyoruz.

Bildiğiniz üzere medya dünyanın en büyük gücü olma yolunda aday ve biz de yetenekli olduğunu düşündüğümüz yazılım dehalarına bu yeni ufku açmaya çalışıyoruz.

Şebnem Funda Yılmaz

İnsan Kaynakları Uzmanı

Anvato/Alyo Yazilim Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.

ODTÜ Teknokent Silikon Blok K1-14

0 312 210 15 14

0 554 696 16 06