Mezunlarımıza Çağrı

Değerli Mezunumuz,

Atılım Üniversitesi Kariyer Planlama ve Mezunlarla İletişim Koordinatörlüğü olarak öğrencilerimize, gelecek tasarımlarını yaparken yol göstermek, mezuniyet sonrasında sağlıklı sosyal ilişkiler ve profesyonel bağlantılar kurmalarına destek olmak amacıyla faaliyet göstermekteyiz. Bu doğrultuda, bireysel danışmanlık hizmetleri veren ve Üniversite içi faaliyetler düzenleyen birimimiz 2014-2015 öğretim yılına bir revizyon süreci ile hazırlanmaktadır.

Bu süreçte, öğrencilerimiz ve mezunlarımız ile daha güçlü bir iletişim kurmak amacıyla İnternet teknolojilerinin ve sosyal ağların daha aktif kullanılacağı, projelerin, yarışmaların ve kariyer etkinliklerinin düzenleneceği bir dönem için çalışmalarımız devam etmekte. Bu çalışmaların bir parçası olarak, Üniversitemizin akreditasyon sürecinde mezunlarımız ile olan iletişimi sağlamak ve gerekli bilgileri temin etmek amacıyla iletişim ağını genişletme konusunda uygulamalar geliştirmekteyiz.

Üniversitemiz mezunları arasında bağları kuvvetlendirmek ve işverenler ile iletişim ağını genişletmek amacıyla tüm mezunlarımızın bilgilerini güncel tutmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, web sitemizde bulunan mezun bilgi güncelleme formunu doldurmanız sizlerle doğru zamanda ve doğru kanal üzerinden iletişim kurmamıza ve alacağımız geri bildirimler ile daha nitelikli profesyoneller yetiştirmek ve sizlere desteğimizi devam ettirmek adına katkı sağlayacaktır.

Başarılı bir çalışma hayatı dileklerimizle.

Kariyer Planlama ve Mezunlarla İletişim Koordinatörlüğü